سایت خبری تحلیلی DALEL

www.dalel.ir
سایت خبری تحلیلی DALEL
سایت تحلیلی سیاسی فرهنگی اجتماعی استاد علی اکبر دارابکلائی

۲۰ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

روحانی

تازه‌ترین نظرسنجی موسسه «ایران پل» از رشد بی‌سابقه رای منفی حسن روحانی و کاهش اقبال عمومی وی در انتخابات پیش‌رو حکایت دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ فروردين ۹۶ ، ۱۰:۴۴
علی اکبر دارابکلایی
رسانه ضد انقلاب

پس از ثبت‌نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم که برخلاف اظهارات قبلی وی مبنی بر عدم حضور در مبارزات انتخابات بود، رسانه‌های ضدانقلاب از این اقدام وی استقبال کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ فروردين ۹۶ ، ۱۲:۲۶
علی اکبر دارابکلایی

منافقین صدام

کسانی که سعی می کنند با تمسک به اقدامات صورت گرفته در سال 67 برای خود و احزاب شان کلاهی بدوزند، باید بدانند کار آنها در حد همان خیانت هایی است که منافقین با ترور افراد انجام می دادند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ فروردين ۹۶ ، ۱۲:۱۵
علی اکبر دارابکلایی


تعطیل

برخلاف صحبت های مسوولان دولتی، بعد از برجام نه تنها گشایشی حاصل نشد، بلکه هر روز شاهد تعطیلی کارخانه ها، واحدهای تولیدی با سابقه و اخراج کارگران بوده ایم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۶ ، ۱۱:۱۹
علی اکبر دارابکلایی
 جلائی پور

یک چهره اصلاح‌طلب گفته است اگر روحانی نتوانسته کار کند به این دلیل است که ۷۵ درصد اهرم‌های اجرایی را در اختیار نداشت...

توصیه یک اصلاح‌طلب به یک کاندیدای اصولگرا

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۶ ، ۰۹:۲۸
علی اکبر دارابکلایی

اتاق عملیات مشترک روسیه، ایران و نیروهای متحد در سوریه اعلام کرد با قدرت با هر تجاوزی مقابله خواهد کرد و به آمریکا اجازه نخواهند داد بر جهان مسلط شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۶ ، ۰۸:۰۳
علی اکبر دارابکلایی
جبهه مردمی

نتیجه گزارش شورای مرکزی جبهه مردمی به مجمع ملی دوم که صبح امروز در مجموعه شهر آفتاب برگزار شد، توسط مهدی محمدی ارائه شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ فروردين ۹۶ ، ۰۹:۳۱
علی اکبر دارابکلایی
قدس آنلاین در گفتگو با ۱۲ تن از اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور در رشته اقتصاد به بررسی عملکرد دولت در ۴ سال گذشته پرداخته است. در این گفتگوها هر ۱۲ اقتصاددان به بررسی عملکرد دولت یازدهم در زمینه شاخص هایی چون: تورم، سرمایه گذاری خارجی، مدیریت واردات، مسکن، بورس ، اشتغال و... پرداخته و تحلیل خود از عملکرد دولت را به صورت نمره ای از صفر تا ۲۰ ارائه کرده اند.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ فروردين ۹۶ ، ۱۲:۰۴
علی اکبر دارابکلایی
اقتصاد مقاومتی

ابراهیم رزاقی گفت: ۶۰ تا ۷۰درصد تولیدکنندگان داخلی ورشکسته، بیکار،فقیر و درمانده اند، ۱۲میلیون نفر بیکارند، ۲۰ تا۳۰میلیون نفر احتیاج به غذا دارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ فروردين ۹۶ ، ۱۱:۴۶
علی اکبر دارابکلایی

۵

پژاک .jpg

عبدالله اوجالان به لحاظ شخصیتی انسانی شکاک است. وی حتی در دورانی که خودش بطور مستقیم هدایت پ.ک.ک را به عهده داشته به شدت نسبت به اطرافیانش سوءظن داشته است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۴۸
علی اکبر دارابکلایی
ویژه نامه پژاک پ ک ک

پ.ک.ک در ابتدا بر اساس اندیشه ی مارکسیسم – لنینیسم شکل گرفت اما این گروه در ادامه و در عمل از اصول لنینیسم فاصله گرفت و با بکارگیری روش های بی رحمانه در مسیر استالینیسم گام برداشت.

تاریخچه تأسیس پ.ک.ک

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۴۳
علی اکبر دارابکلایی

مولفه های شکل گیری، حفظ و استمرار وحدت نیروهای انقلابپنجم اسفندماه سال جاری میتینگی سیاسی در جنوب تهران و در جوار حرم امام خمینی برگزار شد که ویزگیهای منحصر به فردی داشت. اول اینکه بر خلاف همه میتینگ‌های سیایس احزاب که با حضور افراد خاص حزبی برگزار می شود، در این تجمع حدود ۳۰۰۰ نفر از سراسر کشور حضور به هم رسانده بودند که بخش اعظم آنها برای لنزهای دوربین عکاسان خبری ناشناخته بودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۲۶
علی اکبر دارابکلایی
متن کامل مرامنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر شد/ پرویز کاظمی: احمدی‌نژاد دنبال نزدیک شدن به اصلاح‌طلبان است/ نگرانی دوسویه اصلاح‌طلبان درباره نامزد موازی روحانی/ آغاز مناظره های انتخاباتی شبکه یک از ۱۴ فروردین/ تابش: وجود نامزد احتیاطی در کنار روحانی نیاز است

همراه با انتخابات 15مروری بر تازه ترین اخبار انتخابات ۹۶/انتشار این اخبار به منزله تأیید آنها نیست و فقط ترسیم کننده فضای سیاسی انتخاباتی کشور در این مقطع است.


ایرنا

صادقی: فعالیت انتخاباتی خارج از چارچوب اصلاح طلبان مورد تایید نیست

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۰۶
علی اکبر دارابکلایی
عباس ماجرا

مانند بیشتر شخصیت های «ماجرای نیمروز» که ما به ازای عینی و بیرونی داشته اند، «عباس» هم یک شخصیت کاملا واقعی است. عباس، بازتولید سینمایی شخصیت «عباس زریباف»، یکی از بزرگ ترین نفوذی های منافقین است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ فروردين ۹۶ ، ۰۸:۲۳
علی اکبر دارابکلایی
جاسوس اسرائیل

«امان» بزرگترین سرویس جاسوسی اسرائیل در بین سرویس‌های دیگر به شمار می‌رود ، امان در زمینه شنود و گرفتن تصاویر هوایی و بررسی ها و مأموریت های ویژه از دیگر سرویس‌های جاسوسی قدرتمندتر است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ فروردين ۹۶ ، ۰۸:۵۱
علی اکبر دارابکلایی